Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakend

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Pakend KRYSTALi vesi kehastab pudelis luksust ja heaolu. KRYSTALi vesi, millel on aluseline pH väärtus vahemikus 8 kuni 8,8 ja ainulaadne mineraalkoostis, on ikoonilises ruudukujulises läbipaistvas prismapudelis, mis sarnaneb sädeleva kristalliga ega kahjusta kvaliteeti ja puhtust. KRYSTALi kaubamärgi logo on pudelil peensusteni välja toodud, rõhutades luksuskogemuse lisandumist. Lisaks pudeli visuaalsele mõjule on ruudukujulised PET- ja klaaspudelid taaskasutatavad, optimeerides pakendipinda ja materjale, vähendades sellega üldist süsinikujalajälge.

Projekti nimi : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Disainerite nimi : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Kliendi nimi : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Pakend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.