Disainiajakiri
Disainiajakiri
Orgaaniline Laud

Lunartable

Orgaaniline Laud Kujundustüki inspiratsioon on pärit Apollo Lunar Spider-ist. Seetõttu tuleb seal nimi Lunar table. Lunar Spider on inimese inseneri, uuenduste ja tehnoloogia sümbol. Apollo Spideril pole orgaanilisi vorme. Kuid see pärineb orgaanilistelt loojatelt, nagu inimese oad. Orgaaniline disain, millele järgnevad uuendused ja tehnoloogia, funktsionaalsus ja ergonoomika, sümboliseerivad arhitektuuri ja disaini kolme olulist alust. Seetõttu on Lunari laual kolme jala struktuur.

Projekti nimi : Lunartable, Disainerite nimi : Georgi Draganov, Kliendi nimi : GD ArchiDesign.

Lunartable Orgaaniline Laud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.