Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eksklusiivveinide Piiratud Seeria

Echinoctius

Eksklusiivveinide Piiratud Seeria See projekt on mitmes mõttes ainulaadne. Kujundus pidi kajastama kõnealuse toote ainulaadset iseloomu - eksklusiivset autorveini. Lisaks oli nõue edastada toote nimetuses sügav tähendus - ülivõrre, pööripäev, öö ja päeva kontrast, mustvalge, avatud ja varjatud. Kujunduse eesmärk oli kajastada öösel peidetud saladust: öise taeva ilu, mis meid nii väga hämmastab, ja tähtkujudesse ja sodiaagis peidetud müstiline mõistatus.

Projekti nimi : Echinoctius, Disainerite nimi : Valerii Sumilov, Kliendi nimi : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Eksklusiivveinide Piiratud Seeria

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.