Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Schon

Lamp Selle ainulaadse lambi valgusallikad on paigutatud kogu kuju keskele, nii et see valgustab pehmet ja ühtlast valgusallikat. Heledad pinnad on põhikorpusest eraldatavad, nii et lihtne kere kuju madalamate osadega pluss energiasääst madala elektritarbimise kaudu annab sellele lisafunktsiooni. Ka puudutatav korpus valguse sisse või välja lülitamiseks on selle ainulaadse valguse veel üks tänapäevane omadus. Väljendus põhjustab erinevusi valgustuses ja lambi valgustus on kujundatud. Enamik valgust tuleb lampidest, nii et vaataja seda valgust ära ei kasuta. Ilus elada.

Projekti nimi : Schon, Disainerite nimi : Mostafa Arvand, Kliendi nimi : Deco Light Group Co..

Schon Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.