Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakatid

Disease - Life is Golden

Plakatid See projekt sündis soovist luua mõned kontseptsioonid, mis kirjeldaksid sotsiaalset olustikku ebaharilikul viisil ja meelitaksid vaatajat sõbralikult esile. Idee on võtta haigused ning muuta need visuaalselt ja intrigeerivaks. Haigus on midagi halba, kuid seda võis näha ka teistmoodi.

Projekti nimi : Disease - Life is Golden, Disainerite nimi : Giuliano Antonio Lo Re, Kliendi nimi : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakatid

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.