Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong, Jaemüük

Fast Forward

Müügisalong, Jaemüük Hargnenud treeningjalatsid on eksponeeritud hüppesalongi kompleksi esimeses müügisaalis. See on valmistatud režiimiga, mis väljendab valmistamismeetodeid, näiteks treeningjalatsite dünaamiline vorm, tootmisetapis kasutatavad kõrge sissepritsega tehnoloogiad jne. See on varustatud SMD LED-iga, mis on üks kõrgtehnoloogilistest toodetest. Püütakse kajastada treeningjalatsite (kui objektide) dünaamikat, saades inspiratsiooniallikaks nende süsteemide pakutavate spetsiaalselt loodud graafilise disaini taustade ja liikumisega.

Projekti nimi : Fast Forward, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Müügisalong, Jaemüük

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.