Disainiajakiri
Disainiajakiri
Naiste Rõivaste Kollektsioon

The Hostess

Naiste Rõivaste Kollektsioon Daria Zhiliaeva lõpetanud kollektsioon käsitleb naiselikkust ja mehelikkust, tugevust ja haprust. Kogumiku inspiratsioon pärineb vanast muinasjutust vene kirjandusest. Vasemägi perenaine on vana vene muinasjutu kaevurite võlupatroon. Selles kollektsioonis näete kaevanduste vormiriietusest inspireeritud sirgjoonte kaunist abielu ja Venemaa rahvariiete graatsilisi köiteid. Meeskonna liikmed: Daria Zhiliaeva (disainer), Anastasiia Zhiliaeva (disaini assistent), Ekaterina Anzylova (fotograaf)

Projekti nimi : The Hostess , Disainerite nimi : Daria Zhiliaeva, Kliendi nimi : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Naiste Rõivaste Kollektsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.