Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Sibilo

Rõngas Sibilo rõngas juhib tähelepanu oma lihtsusele. Valge kulla neutraalne toon on puhta pinnaga, mis peegeldab kalliskihi värvi, ja kalliskivide pingeseisund ei võimalda ühelgi teisel turmaliinilt tähelepanu juhtida - see on üks parimatest Brasiiliast leitud kalliskividest ja põhielement see ehe.

Projekti nimi : Sibilo, Disainerite nimi : Brazil & Murgel, Kliendi nimi : Brazil & Murgel.

Sibilo Rõngas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.