Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon

Pharmacy Gate 4D

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon Loovkontseptsioon põhineb materiaalsete ja mittemateriaalsete komponentide kombinatsioonil, mis koos moodustavad meediaplatvormi. Selle platvormi keskpunkti iseloomustab ülemäärane kauss kui abstraktse alkeemiapokaali sümbol, mille kohal on ette nähtud ujuva DNA ahela holograafiline diagramm. See DNA hologramm, mis tegelikult tähistab loosungit "A Promise for Life", pöörleb aeglaselt ja viitab sümptomiteta inimese organismi elu lihtsusele. Pöörlev DNA hologramm ei tähista mitte ainult elu voogu, vaid ka valguse ja elu enda suhet.

Projekti nimi : Pharmacy Gate 4D, Disainerite nimi : Peter Stasek, Kliendi nimi : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.