Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

SERENAD

Tool Ma austan igasuguseid toole. Minu arvates on interjööri kujundamisel üks olulisemaid ja klassikalisemaid ning erilisi asju tool. Serenadi tooli idee pärineb vee peal olevast luigest, kes pöördus ja pani ta näo tiibade vahele. Võib-olla erineva ja erilise disainiga Serenadi tooli särav ja libe pind on loodud ainult väga erilistesse ja ainulaadsetesse kohtadesse.

Projekti nimi : SERENAD, Disainerite nimi : Ali Alavi, Kliendi nimi : Ali Alavi Design.

SERENAD Tool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.