Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitusekujundus

Multimedia exhibition Lsx20

Näitusekujundus Omavääringus lati taaskehtestamise 20. aastapäevale pühendati multimeedianäitus. Näituse eesmärk oli tutvustada kunstilise projekti aluseks olnud kolmainsuse raamistikku, milleks olid pangatähed ja mündid, autorid - 40 silmapaistvat läti erineva loominguga žanrit - ja nende teosed. Näituse idee sai alguse grafiidist või pliist, mis on pliiatsi kesktelg, mis on kunstnike jaoks tavaline tööriist. Grafiidistruktuur oli näituse keskseks kujunduselemendiks.

Projekti nimi : Multimedia exhibition Lsx20, Disainerite nimi : Design studio H2E, Kliendi nimi : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 Näitusekujundus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.