Disainiajakiri
Disainiajakiri
Modulaarne Sisekujundussüsteem

More _Light

Modulaarne Sisekujundussüsteem Kokkupandav, lahtivõetav ja ökoloogiliselt jätkusuutlik moodulsüsteem. More_Lightil on roheline hing ja seda on väga lihtne kasutada. Tänu ruudumoodulite ja ühissüsteemi paindlikkusele on see uuenduslik ja ideaalne kõigi meie igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. Ühendada saab erineva suuruse ja sügavusega raamaturiiulid, riiulid, paneeliseinad, vitriinid, seinaühikud. Tänu laias valikus viimistlusmaterjalidele, värvidele ja tekstuuridele saab selle isikupära veelgi täpsemaks muuta kohandatud kujundusega. Kodukujunduse, tööruumide, kaupluste jaoks. Saadaval ka samblike sees. caporasodesign.it

Projekti nimi : More _Light, Disainerite nimi : Giorgio Caporaso, Kliendi nimi : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modulaarne Sisekujundussüsteem

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.