Disainiajakiri
Disainiajakiri
Robotsõiduk

Servvan

Robotsõiduk See on ressursipõhise majanduse teenindussõiduki projekt, moodustades võrgustiku teiste sõidukitega. Ühtne süsteem võimaldab üksteisega suhelda, mis suurendab reisijateveo efektiivsust ja suurendab tõhusust tänu maanteerongis liikumisele (FX-koefitsiendi, sõidukite vahelise kauguse vähendamine). Autol on mehitamata juhtimine. Sõiduk on sümmeetriliselt: odavalt toodetav. Sellel on neli pöörlevat mootorratast ja võimalus liikumist tagasi pöörata: suurte mõõtmetega manööver. Reisile minemine parandab reisijate suhtlemist.

Projekti nimi : Servvan, Disainerite nimi : Dmitry Pogorelov, Kliendi nimi : Techman.

Servvan Robotsõiduk

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.