Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Glazov

Ettevõtte Identiteet Glazov on samanimelises linnas asuv mööblivabrik. Tehas toodab odavat mööblit. Kuna sellise mööbli kujundus on üsna üldine, otsustati kommunikatsioonikontseptsiooni aluseks võtta originaalsed "puust" 3D-tähed, sellistest tähtedest koosnevad sõnad sümboliseerivad mööblikomplekte. Tähed koosnevad sõnadest "mööbel", "magamistuba" jne või kollektsioonide nimedest, need paigutatakse mööblitükkide sarnaseks. Visandatud 3D-tähed sarnanevad mööbliskeemidega ja neid saab kaubamärgi tuvastamiseks kasutada kirjatarvetel või fototaustadel.

Projekti nimi : Glazov, Disainerite nimi : Mikhail Puzakov, Kliendi nimi : Glazov furniture factory.

Glazov Ettevõtte Identiteet

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.