Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstimuuseum

The Vagrant

Kunstimuuseum Aleksandar Rudnik Milanovici kujundatud uue Taipei linna kunstimuuseumi arhitektuuri jõeterrassil pesas asuva kraanalinnuna sai kaugelt ja pargi suvalisest punktist Yingge jõe ääres hõlpsasti mõista. Muuseumi kuju oli piiramatu kraanide minimalistlik tasakaalustatud liikumine aatriumiga kui linnud kopsud, kuhu värske õhk ja päikesevalgus sattusid otse muuseumi. Kuna tiivad on näitusepind ja kraanad on kunstiteemaline restoran, said muuseumi külalised nautida nii maastikku kui ka läheduses asuvat Taipei linna.

Projekti nimi : The Vagrant , Disainerite nimi : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Kliendi nimi : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Kunstimuuseum

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.