Disainiajakiri
Disainiajakiri
Transpordi Sõlmpunkt

Viforion

Transpordi Sõlmpunkt Projekt on transpordi HUB, mis ühendab ümbritsevad linnalised asulad dünaamilise elu südamega lihtsal ja tõhusal viisil, mis saadakse erinevate transpordisüsteemide, nagu raudteejaam, metroojaam, Niiluse tekk ja bussijaam, ühendamisel lisaks muudele teenustele, et muuta koht tulevase arengu katalüsaatoriks.

Projekti nimi : Viforion, Disainerite nimi : Ahmed Khaled, Kliendi nimi : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Transpordi Sõlmpunkt

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.