Disainiajakiri
Disainiajakiri
Grillrestoran

Grill

Grillrestoran Projekti eesmärk on olemasoleva 72 ruutmeetri suuruse mootorrataste remonditöökoja ümberehitamine uude Barbeque restorani. Töö ulatus hõlmab nii välis- kui ka siseruumi täielikku ümberkujundamist. Väliskülg on inspireeritud barbeque iluvõre sidumisest lihtsa süsi mustvalge värvilahendusega. Selle projekti üheks väljakutseks on agressiivsete programmiliste nõuete (söögikohas 40 kohta) mahutamine nii väikesesse ruumi. Lisaks peame tegema tööd ebatavalise väikese eelarvega (40 000 USA dollarit), mis sisaldab kõiki uusi HVAC-seadmeid ja uut ärikööki.

Projekti nimi : Grill, Disainerite nimi : Yu-Ngok Lo, Kliendi nimi : YNL Design.

Grill Grillrestoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.