Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Ehituskomplekt

JIX

Multifunktsionaalne Ehituskomplekt JIX on New Yorgis asuva visuaalkunstniku ja tootedisainer Patrick Martinezi loodud ehituskomplekt. See koosneb väikestest modulaarsetest elementidest, mis on spetsiaalselt konstrueeritud selleks, et võimaldada tavalisi joogikõred omavahel ühendada, et luua väga erinevaid konstruktsioone. JIX-pistikud on tasapinnaliste võredega, mis klõpsavad kergesti laiali, ristuvad ja lukustuvad oma kohale. JIX-i abil saate ehitada kõike, alates ambitsioonikatest toa suurustest struktuuridest kuni keerukate lauaskulptuurideni, kõik JIX-pistikute ja joogikõrtega.

Projekti nimi : JIX, Disainerite nimi : Patrick Martinez, Kliendi nimi : Blank Bubble.

JIX Multifunktsionaalne Ehituskomplekt

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.