Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sensoriga Kraan

miscea KITCHEN

Sensoriga Kraan Miscea KITCHEN süsteem on maailma esimene tõeliselt puutevaba mitme vedelikuga jaotusköögisegisti. Kombineerides 2 dosaatori ja kraani üheks ainulaadseks ja hõlpsasti kasutatavaks süsteemiks, kaob see vajadus eraldi dosaatorite järele köögi tööpiirkonnas. Segisti on täiesti puutevaba, et töötaks maksimaalselt käte hügieeni osas ja vähendaks kahjulike bakterite levikut. Süsteemiga saab kasutada mitmesuguseid kvaliteetseid ja tõhusaid seepe, pesemis- ja desinfitseerimisvahendeid. See sisaldab turul pakutavat kiireimat ja usaldusväärseimat anduritehnoloogiat täpse jõudluse tagamiseks.

Projekti nimi : miscea KITCHEN, Disainerite nimi : Rob Langendijk, Kliendi nimi : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Sensoriga Kraan

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.