Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elamu Sisustus

Beijing Artists' House

Elamu Sisustus Pärast 30 aastat kiiret Hiina industrialiseerimist kajastab see projekt riigi põhimõttelisi sotsiaalseid muutusi ja tööstusarengut, mis nõuab oma arhitektuuri kaasaegset kasutuselevõttu. Selles mõttes reageerib maja eemaldumisele traditsioonilistest viidetest ja tööstusliku reaalsuse poole. Selle eesmärk on uurida Hiina tööstuslikku võimekust mitte varjatud jõhkra traumana, vaid pigem edasimineku jõuna, mis võiks jagada heaolu kogu ühiskonnas.

Projekti nimi : Beijing Artists' House, Disainerite nimi : Yan Pan, Kliendi nimi : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Elamu Sisustus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.