Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jätkusuutlik Tugitool

X2Chair

Jätkusuutlik Tugitool Kaldvormid ja materjalide valik suurendavad selle tuhande eluga tooli uuendusmeelsust. X2Chair on eksperimentaalse disaini tulemus, mis sõltub täielikult toodete konverteeritavusest. Multifunktsionaalseks kujundatud objekt järgib täieliku kohandamise kontseptsiooni ja on öko-sõbraliku kujunduse väljendus. Esteetiline rafineeritus ja keskkonnasõbralikkus leiavad kohtumispunkti tänu hoolikale funktsionaalsele uuringule koos materjalide ja keskkonnasõbralike ehitusmeetodite uurimisega. Info: caporasodesign.it - vähemmore.it

Projekti nimi : X2Chair, Disainerite nimi : Giorgio Caporaso, Kliendi nimi : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Jätkusuutlik Tugitool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.