Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Trish House Yalding

Elumaja Maja kujundus on välja töötatud otsese vastusena saidile ja selle asukohale. Hoone konstruktsioon on kujundatud ümbritseva metsamaa peegeldamiseks koos rändkolonnidega, mis tähistavad puutüvede ja okste ebakorrapärast nurka. Suured klaasikillud täidavad lünki konstruktsiooni vahel ja võimaldavad teil hinnata maastikku ja keskkonda nii, nagu oleksite puude tüvede ja okste vahelt välja paistnud. Traditsiooniline Kentishi mustvalge vihmalaud tähistab lehestikku, mis ümbritseb hoonet ja ümbritseb ruume.

Projekti nimi : Trish House Yalding, Disainerite nimi : Matthew Heywood, Kliendi nimi : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.