Disainiajakiri
Disainiajakiri
E-Ettevõtte Veebisait

Noritake

E-Ettevõtte Veebisait Aasta tagasi valmistatud see oli lipulaev korterikujundusprojekt, kui korterikujundus polnud trendis. Sellel kujundusel on toodete plaatide vormindamine ja kogu saidi ruudustikusüsteem. Lõin ka jaluses ainulaadse brändingu koos peene, kuid detailse tüpograafiaga. Selle veebisaidi idee eesmärk oli luua lihtne ja elegantne kujundus, mis oleks mõistlik, kasutades sobivaid tühikuid ja tasaseid kujunduselemente.

Projekti nimi : Noritake, Disainerite nimi : Jade(Jung Kil) Choi, Kliendi nimi : Noritake.

Noritake E-Ettevõtte Veebisait

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.