Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pööningutorn

Floating Nests

Pööningutorn Loft Londoni talutorn kujutletava hiiglasliku puu kujul, mille tehiskroonis on kaks suurt pööningu moodustist asetatud ujuvate pesadena. Visioon enneolematust elurõõmust (joie de vivre), kasutades samal ajal kogu Metropolitani logistikat. "Ujuva pesa kontseptsioon" põhineb vastava maatüki kohal oleva õhuruumi suurel kasutamisel seoses minimaalse võimaliku mõjuga saadaolevale krundi alale. Kõigi pesatasandite peamine kasutamine on määratletud kui vertikaalse põllumajanduse ja asustatavate pööningualade segu.

Projekti nimi : Floating Nests, Disainerite nimi : Peter Stasek, Kliendi nimi : London .

Floating Nests Pööningutorn

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.