Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Flowing Arcs

Rõngas See rõngas on loodud väljakutseks tavapärasele kontseptsioonile, mille kohaselt enamik rõngaid on ümmargused. Koosnedes ainult pidevas joones voolavast kaarest, saab seda kanda nii ühe kui ka kahe külgneva sõrmega. Kuna see pole ümmargune nagu enamus teisi rõngaid, oleks lõbus välja mõelda erinevaid viise selle kandmiseks ning hinnata ja nautida seda objet d'artina, kui seda ei kanta. Seda mitmekülgset rõngast saab kohandada erinevate metallide ja vääriskividega vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele.

Projekti nimi : Flowing Arcs, Disainerite nimi : Sun Hyang Ha, Kliendi nimi : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Rõngas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.