Disainiajakiri
Disainiajakiri
Puhketool

Bessa

Puhketool Hotellide, kuurortide ja privaatsete eluruumide puhkenurkadele mõeldud Bessa puhketool harmoneerub kaasaegsete sisekujundusprojektidega. See disain edastab rahulikkust, mis kutsub meelde jääma. Pärast selle täielikult jätkusuutliku tootmise lahendamist saame nautida tasakaalu vormi, tänapäevase disaini, funktsiooni ja orgaaniliste väärtuste vahel.

Projekti nimi : Bessa, Disainerite nimi : Simon Reynaud, Kliendi nimi : Thelos.

Bessa Puhketool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.