Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veinimaja

Crombe 3.0

Veinimaja Crombé veinimaja poodide kontseptsiooni eesmärk oli saada klientidele täiesti uus ostlemisviis. Põhiidee oli alustada lao ilmetest, millele hiljem lisasime valgust ja peenust. Isegi kui veinid pakutakse originaalpakendis, tagavad metallraamide puhtad jooned ikkagi tuttavuse ja perspektiivi. Iga pudel ripub raami sees samas kaldus, nagu sommeljee neid teeniks. 12-meetrises riiulis on šampanjad ja kapid. Kappi kohta saavad kliendid ohutult hoida kuni 30 pudelit.

Projekti nimi : Crombe 3.0, Disainerite nimi : Five Am, Kliendi nimi : FIVE AM.

Crombe 3.0 Veinimaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.