Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektriline Jalgratas

ICON E-Flyer

Elektriline Jalgratas ICON ja Vintage Electric tegid selle ajatu elektrijalgratta kujundamisel koostööd. Californias väikese mahuga projekteeritud ja ehitatud ICON E-Flyer abiellub moodsa funktsionaalsusega vintage kujundusega, et luua eristuv ja võimekas isiklik transpordilahendus. Funktsioonide hulka kuulub 35 miili vahemik, 22 MPH tippkiirus (võistlusrežiimis 35 MPH!) Ja kahetunnine laadimisaeg. Väline USB-pistik ja laadimisühenduspunkt, taastav pidurdamine ja kõige kvaliteetsemad komponendid terves. www.iconelectricbike.com

Projekti nimi : ICON E-Flyer, Disainerite nimi : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Kliendi nimi : ICON.

ICON E-Flyer Elektriline Jalgratas

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.