Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikausi Segisti

Straw

Kraanikausi Segisti Straw kraanisegisti disain on inspireeritud noorte ja lõbusate joogikõrvade torukujulistest vormidest, mis tulevad suvel kosutava joogi või talvel kuuma joogiga. Selle projektiga tahtsime luua samaaegselt kaasaegse, bravuurse ja lõbusa kujunduse objekti. Eeldades, et bassein on konteiner, oli algne idee rõhutada kraani kui kasutajaga kokkupuutuvat elementi, nagu ka joogikõred on joogi kokkupuutepunkt.

Projekti nimi : Straw, Disainerite nimi : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Kliendi nimi : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Kraanikausi Segisti

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.