Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus

Pollen

Sõrmus Iga teos on loodusliku fragmendi tõlgendus. Loodusest saab ettekujutus ehetele elu andmiseks, mängides tekstuuridega tulesid ja varje. Selle eesmärk on pakkuda interpreteeritud kujuga ehteid, nagu loodus kujundaks neid oma tundlikkuse ja sensuaalsusega. Kõik tükid on valmistatud käsitööna, et parandada ehte tekstuure ja eripära. Stiil on puhas, et jõuda taimsesse ainesse. Tulemus annab tükile nii ainulaadse kui ka ajatu, sügavalt loodusega seotud.

Projekti nimi : Pollen, Disainerite nimi : Christine Alexandre, Kliendi nimi : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Sõrmus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.