Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo

Samadara Ginige Personal Identity

Logo Samadara Ginige isiklik identiteet (logo) on lihtsuse ja keerukuse sümbol. Stiilne monogramm, milles on tema initsiaalid “s” ja “g”, on kajastatud paljudes galeriides ja artiklites. Tema ühe joonega joonistatud logos on kaks tähte loominguliselt ühendatud ja põimunud, paljastades tema kujutlusvõime kujundamise oskused naiselikkuse puudutusega. Samadara on nii disainer kui ka arendaja. Üldine kujundus tuletab meile meelde lõpmatuse sümbolit, mis kujutab tema võimet pakkuda lõpplahendusi disainist väljatöötamiseni.

Projekti nimi : Samadara Ginige Personal Identity, Disainerite nimi : Samadara Ginige, Kliendi nimi : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Logo

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.