Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisekujundus

Wild Life

Sisekujundus Disain on seotud loovusega ja loovus on seotud üllatustega! Kui metsik elu kohtub modernismiga ja langeb suurepäraselt harmooniasse, luuakse just siis üllatusi! Disainer ühendas ainulaadse ruumi moodsa lihtsuse ja etniliste seiklustega. Ta kasutas seinte ja mööbli jaoks neutraalset valgete, beežide ja hallide värvipalettide lisamist, lisaks seinapildis ja valgustusseadmetes värviaktsente. Sissepääsu kohta avalduse esitamiseks tutvustas disainer lehma nahast lendavat diivanit koos rippuvate klaaskuulidega, mis kõik olid kunstlike taimedega täidetud, et saada ergas värske ilme. Nautige metsikut elu!

Projekti nimi : Wild Life, Disainerite nimi : Shosha Kamal, Kliendi nimi : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.