Disainiajakiri
Disainiajakiri
Suur Korter

Attractive Arc

Suur Korter See juhtum on ülemise korruse suure korteriga korter. Ehitusalune pind on 260 ruutmeetrit. Arendaja poolt asutatud kliendigrupp peaks olema suurema elanikkonnaga pered. Kuid selle juhtumi omanik on kolme inimese pere. Nii et algse struktuuri peenestatud funktsioonid tunduvad triviaalsed ja kitsad. Selle järgi oleme teinud kogu ruumi plaanipaigutuses suhteliselt suuri muudatusi. Tavalise perepaigutusrežiimi rikkumine. Enamik funktsioonipiirkondi on hägustatud, välja arvatud magamistoad, vannituba jne. Samal ajal kui elamu on omanduses

Projekti nimi : Attractive Arc, Disainerite nimi : Sheng Tao, Kliendi nimi : DEESEN.

Attractive Arc Suur Korter

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.