Disainiajakiri
Disainiajakiri
Orgaaniline Mööbel Ja Skulptuur

pattern of tree

Orgaaniline Mööbel Ja Skulptuur Vaheseina pakkumine, mis kasutab okaspuude osi ebaefektiivselt; see tähendab pagasiruumi ülemise poole saledat osa ja juurte ebakorrapärase kujuga osa. Pöörasin tähelepanu orgaanilistele aastarõngastele. Vaheseina kattuvad orgaanilised mustrid lõid anorgaanilises ruumis mugava rütmi. Sellest materjalitsüklist sündinud toodetega muutub orgaaniline ruumisuund tarbija jaoks võimaluseks. Lisaks annab iga toote ainulaadsus neile palju suurema väärtuse.

Projekti nimi : pattern of tree, Disainerite nimi : Hiroyuki Morita, Kliendi nimi : studio Rope.

pattern of tree Orgaaniline Mööbel Ja Skulptuur

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.