Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Kujundus

Vivifying Minimalism

Ettevõtte Kujundus Selle ülesandeks oli luua kaasaegne ruum, mis kohandaks arenenud tehnoloogial põhinevaid teraapiaid, pakkudes samal ajal klassikalisi spaaprotseduure. Saadud ettepanek oli luua dünaamiline ruum, mis kiirgaks teaduslike laborite kokkuhoidu, lisades samas sooja klassikalise interjööri tuttavaid konnotatsioone. Maapealse lobby inspiratsioon tuli zen-filosoofiast ja kosmose dünaamilisest olemusest. Valge lavaplaaster vihjab kliinilisele valgele ja teaduslikule põhjusele, šokolaadipruun klassikalisest paletist, vihjates inimlike soovide maitsekatele varjunditele.

Projekti nimi : Vivifying Minimalism, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Ettevõtte Kujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.