Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

5x5

Tool 5x5 tool on tüüpiline disainiprojekt, mille piirangut peetakse väljakutseks. Tooli iste ja seljatugi on valmistatud xilithist, mida on väga raske vormida. Xilith on tooraine, mida võib leida 300 meetri kõrguselt maapinnast ja mis koosneb kivisöest. Praegu visatakse suurem osa toorainest ära. Keskkonna seisukohast tekitab see materjal jäätmeid maapinnale. Seetõttu tundus tooli kujunduse idee olevat väga provokatiivne ja väljakutsuv.

Projekti nimi : 5x5, Disainerite nimi : Barbara Princic, Kliendi nimi : Sijaj Hrastnik.

5x5 Tool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.