Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekell

Ring Watch

Käekell Rõngakell kujutab endast traditsioonilise käekella maksimaalset lihtsustumist, kaotades numbrid ja käed kahe rõnga kasuks. See minimalistlik disain tagab nii puhta kui ka lihtsa väljanägemise, mis sobib ideaalselt kella pilkupüüdva esteetikaga. Selle allkirjakroon on endiselt tõhus viis tunni muutmiseks, samal ajal kui selle peidetud e-tindi ekraan näitab erksavärvilisi erksavärvilisi ribasid, säilitades lõpuks analoogvaate, tagades samas pikema aku tööaja.

Projekti nimi : Ring Watch, Disainerite nimi : Javier Vallejo Garcia, Kliendi nimi : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Käekell

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.