Disainiajakiri
Disainiajakiri
Maitseainete Konteiner

Ajorí

Maitseainete Konteiner Ajorí on loov lahendus erinevate maitseainete, vürtside ja maitseainete korraldamiseks ja hoidmiseks, et rahuldada ja sobitada iga riigi erinevaid kulinaarseid traditsioone. Selle elegantne orgaaniline disain teeb sellest skulpturaalse detaili, mille tulemuseks on suurepärane ornament, mida kajastada vestluse alustajana laua ümber. Pakendi kujundus on inspireeritud küüslaugu nahast, saades ökopakendite ainulaadseks ettepanekuks. Ajorí on looduse inspireeritud ja täielikult looduslikest materjalidest planeedi keskkonnasõbralik kujundus.

Projekti nimi : Ajorí, Disainerite nimi : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Kliendi nimi : photoAlquimia .

Ajorí Maitseainete Konteiner

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.