Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tugitool

Baralho

Tugitool Baralho tugitoolil on silmatorkav kaasaegne disain, mis koosneb puhtast vormist ja sirgjoontest. Harjatud alumiiniumplaadil voldidest ja keevisõmblustest koosnev tugitool paistab silma julge istuvuse poolest, mis seab kahtluse alla materjali tugevuse. See suudab koondada ühes elemendis ilu, kerguse ja joonte ning nurkade täpsuse.

Projekti nimi : Baralho, Disainerite nimi : FLÁVIO MELO FRANCO, Kliendi nimi : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Tugitool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.