Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontori Sisekujundus

Mundipharma Singapore

Kontori Sisekujundus Vastuvõtuala sisekujundus loob kontorisse väga moodsa tunde, nagu uus näotõste, mis koos ümarate tulede, täis klaasist paneelide, hõõrutud kleebiste, valge marmorist leti, värviliste toolide ja erinevate geomeetriliste kujunditega on selle ülaosas. Hele ja julge kujundus näitab disainerite kavatsust tuua esile ettevõtte pilt, eriti kui ettevõtte logo on sulandunud funktsiooniseinasse. Koos valgustuse hoolika paigutusega strateegilistesse piirkondadesse on vastuvõtuala kujunduslikult vali ja esitleb siiski vaikselt oma esteetilist veetlust.

Projekti nimi : Mundipharma Singapore, Disainerite nimi : Priscilla Lee Pui Kee, Kliendi nimi : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Kontori Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.