Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

NTT COMWARE “Season Display”

Kalender See on väljalõikekujundusega lauakalender, millel on hooajalised motiivid peenel reljeefil. Kujunduse esiletõstmine on kuvamisel, hooajalised motiivid on parima kuvamise jaoks seatud 30-kraadise nurga alla. See uus vorm väljendab NTT COMWARE uudset ideed uute ideede genereerimisel. Kalendri funktsionaalsusele mõeldakse piisavalt kirjutamisruumi ja joondatud joontega. See on hea kiireks vaatamiseks ja hõlpsasti kasutatav, ergutades originaalsust, mis eristab seda teistest kalendritest.

Projekti nimi : NTT COMWARE “Season Display”, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalender

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.