Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögilaud

Octopia

Söögilaud ArteNemuse kaheksajalg on kaheksajala morfoloogial põhinev tabel. Kujundus põhineb ellipsoidse kujuga keskel. Kaheksa orgaanilise kujuga jalga ja käsi väljuvad radiaalselt ja ulatuvad sellest keskkehast välja. Klaasist ülaosa rõhutab visuaalset juurdepääsu loomingu struktuurile. Octopia kolmemõõtmelist välimust rõhutab kontrast puidu spooni värvuse ja servade puitvärvi vahel. Kaheksajala tippklassi välimust rõhutavad erakordse kvaliteediga puiduliigid ja silmapaistev töö.

Projekti nimi : Octopia, Disainerite nimi : Eckhard Beger, Kliendi nimi : ArteNemus.

Octopia Söögilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.