Disainiajakiri
Disainiajakiri
Baaritool

Barcycling Chair

Baaritool Barcycling on baaritool, mis on kujundatud sporditeemalisteks ruumideks. Tänu jalgratta sadulale ja jalgrattapedaalile pöörab see tähelepanu baaritoolil olevale dünaamilisuse kuvandile. Istme polüuretaanist skeleti ja istme ülaosa loomine, mis on kaetud käsitsi õmbleva nahaga. .Kuigi polüuretaani, naturaalse naha ja käsitsi õmblemise kvaliteet sümboliseerib vastupidavust. Erinevalt tavapärasest baaritoolist, kus jalatoe asendit ei saa muuta, võimaldab barcycling võimaldada muuta istmeid, hoides pedaale erinevates kohtades. Seega võimaldab see pikemat ja mugavamat. istudes.

Projekti nimi : Barcycling Chair, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Baaritool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.