Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohandatavad Ehted

Gravity

Kohandatavad Ehted Kui 21. sajandil on kõrgtehnoloogia, uute materjalide või äärmuslike uute vormide kasutamine uuenduste tegemiseks sageli kohustuslik, siis Gravity tõestab vastupidist. Gravitatsioon on kohandatavate ehete kollektsioon, milles kasutatakse ainult keermestamist, väga vana tehnikat ja gravitatsiooni, ammendamatut ressurssi. Kollektsioon koosneb suurest hulgast mitmesuguse kujundusega hõbedast või kullast. Igaüks neist võib olla seotud pärlite või kivide ahelate ja ripatsitega. Kollektsioon on erinevate ehete lõpmatus.

Projekti nimi : Gravity, Disainerite nimi : Anne Dumont, Kliendi nimi : Anne Dumont.

Gravity Kohandatavad Ehted

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.