Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

Nautilus Carboniferous

Pross "Nautiluse süsiniku" pross uurib looduse püha geomeetriat, mis on seotud kuldse suhtega. Kasutades kõrgtehnoloogilisi materjale, valmistati pross 0,40 mm süsinikkiust / Kevlari komposiitlehtedest ning hoolikalt valmistatud komponentidest kullas, pallaadiumis ja Taiti päritolu pärlis. Terviklikult käsitsi valmistatud detailide tähelepanelikkusega pross esindab looduse ilu, matemaatikat ja nendevahelisi suhteid.

Projekti nimi : Nautilus Carboniferous, Disainerite nimi : Ezra Satok-Wolman, Kliendi nimi : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Pross

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.