Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaelakee Ja Pross

I Am Hydrogen

Kaelakee Ja Pross Kujundus on inspireeritud makrokosmi ja mikrokosmi neoplatoonilisest filosoofiast, nähes samu mustreid, mis on reprodutseeritud kõigil kosmose tasanditel. Viidates kuldsele suhtele ja fibonacci järjestusele, on kaelakees matemaatiline kujundus, mis jäljendab looduses täheldatud füllotaksise mustrit, nagu päevalilledel, karikakardel ja paljudel muudel taimedel. Kuldne toorus tähistab Universumit, ümbritsetud aegruumi kangaga. "I Am Hydrogen" esindab samaaegselt "universaalse disaini konstandi" ja universumi enda mudelit.

Projekti nimi : I Am Hydrogen, Disainerite nimi : Ezra Satok-Wolman, Kliendi nimi : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen Kaelakee Ja Pross

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.