Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elamu

Baan Citta

Elamu Peamine kujunduskontseptsioon oli Shambhala loomine Maa peale - müütiline kuningriik, mida iidsetes budistlikes tekstides kirjeldati kui “puhast maad”. Budistid usuvad, et Shambhala loomine on ülim vaimne paradiis. Üks Baan Citta disaini kõige rahustavamaid, kuid üllatavamaid aspekte on värvi kasutamine. Konservatiivselt on neutraalsed värvid silmapaistev värviskeem, mille disainerid valivad tänapäevaste kodude jaoks. Baan Citta demonstreerib neutraalse paleti värvirõõmude modernsust Maa loodusvärvide keskel.

Projekti nimi : Baan Citta, Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Elamu

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.