Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitusepind

IDEA DOOR

Näitusepind Guangzhou disaininädala 2012 C&C paviljon on mitmemõõtmeline ja sünkrooniline kosmoseseade. Nelja suunda ulatuvad aknad ja uksed võimaldavad nutikat teisendamist ja suhtlemist nii väljapanekuruumis kui ka väljaspool, esindades ettevõtte kontseptsiooni sallivusest, avatusest ja mitmekesisest arengust. Laiendatud reaalsuse interaktiivse kuvamistehnoloogia ning reaalse keskkonna ja virtuaalse keskkonna superpositsioonimise abil saavutab ettevõtte disainilahendus seadme sisemuses kuvari kuju teisendamise kahemõõtmelisest mitmemõõtmeliseks.

Projekti nimi : IDEA DOOR, Disainerite nimi : Zheng Peng, Kliendi nimi : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Näitusepind

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.