Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõiduk

Shark

Sõiduk Hai on kontseptuaalne sõiduk, mis suudab muuta lohistamisjõu lendamiseks kasulikuks jõuks. Sharki disainifilosoofia on algul tõmbejõu püüdmine ja siis, kui sõiduk õhuvoo takistuse tõttu maapinnast tõstetakse, laseb see õhuvoolu läbi relvade aukude. Need augud avanevad ja sulguvad kiiresti ning viisil, mis Shark suudab end tasakaalus hoida.

Projekti nimi : Shark, Disainerite nimi : Amin Einakian, Kliendi nimi : Amin Einakian.

Shark Sõiduk

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.