Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Väljak

Brieven Piazza

Avalik Väljak Selle disaini inspiratsiooniks on kiindumus Mondri abstraktsiooni ja sümboolika lihtsusesse ja mõistmisse, millel on iseloomulik ja autentsus ning mida tähistatakse ajaloolisel Square Kufici kalligraafias. See kujundus on stiilide sidusa sulandumise manifest, mis propageerib sõnumit, et palja silmaga vaatluse puhul on võimalik segada erinevaid näiliselt vastuolulisi stiile, samal ajal kui sügavuti uurides nende taga olevat filosoofiat, leidub sarnasusi, mille tulemuseks oleks ühtne kunstiteos. on ahvatlev üle ilmse mõistmise.

Projekti nimi : Brieven Piazza , Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Avalik Väljak

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.